14 червня – Всесвітній день донора крові

14 Червня 2017

Головна Новини Загальні новини

Донори Сумщини – гордість України!

Шановні донори Сумщини! Маємо честь і нагоду словами шани і любові вітати Вас з Всесвітнім днем донора крові. Наша область – єдина, що має таку велику донорську родину, потужний досвід і красиві традиції. Ви – стратегічний ресурс держави, а ваша висока місія вже багато десятиліть залишається незмінною – врятувати і допомогти.

Донори Сумщини – гордість України! Ви знаходите радість у наданні допомоги іншим. Пишаєтеся своїм покликанням – віддавати кров, щоб завжди перемагали життя, віра в добро, надія, любов!

Відповідальність, патріотизм, вимогливість до себе, щирість сердець – ці якості в першу чергу притаманні донорам нашого краю. Якості, які додають їм духовної сили у реалізації нових планів, задумів. Прагнення ще активніше розвивати на Сумщині авторитетний донорський рух.

Ми пишаємося Вами, шановні донори! Бажаємо і надалі робити світ здоровішим, добрішим, світлішим. За першим покликом підтримувати власною кровю тих, хто цього потребує. Відчувати себе на передовій, щоб завжди дати відсік негараздам і бідам, які спіткали інших.

Зі святом Вас, дорогі донори! Нехай Ваша життєва скриня наповнюється найціннішими скарбами – здоров’ям, оптимізмом, сімейним затишком, успіхами, наснагою. Ви сильні і прекрасні, шляхетні і мужні громадяни України. За це Вам велика подяка і низький уклін у святковий день.

Від імені і за дорученням колективу

Сумського обласного центру служби крові

Наталія Трофименко