Аграрії Сумщини долучилися до донорського руху

14 Лютого 2018

Головна Новини Загальні новини

Урочисте підписання договору про створення банку крові обласної організації Аграрної партії України відбулося у Сумському обласному центрі служби крові  14 лютого.
Благодійне донорство для аграріїв – не новина, адже голова обласного осередку Аграрної партії Сергій Карпенко, і його рідні та колеги по партії не раз здавали кров, коли вона була терміново потрібна хворим, брали участь у благодійних акціях на користь онкохворих дітей області.
– Ми вирішили створити свій банк крові, щоб мати можливість оперативніше допомагати людям, – розповідає Сергій Карпенко. – Адже до нас звертаються, коли кров потрібна негайно. Тоді не всі донори готові здати кров, людей потрібно збирати з районів, привозити автобусами. Останній такий випадок стався на початку лютого, коли у ДТП постраждав молодий родич нашого партійця. Хлопець потребував великої кількості крові. Добре, що відгукнулося багато жителів міста та району, а якби ні? Тоді ми й зрозуміли, наскільки простіше було б здавати кров не терміново, не в авральному режимі, а планово і регулярно. А у випадку необхідності – просто виділити необхідну кількість компонентів крові з банку. Сьогодні, у День закоханих, ми прийшли здавати кров сім’єю, це дуже символічно. Закликаю усіх моїх друзів, знайомих, ФБ-френдів долучитися до загальної справи.

 

Світлина від Сумський обласний центр служби крові.Світлина від Сумський обласний центр служби крові.
Світлина від Сумський обласний центр служби крові.
Світлина від Сумський обласний центр служби крові.