Акція «Безкровна дорога» починається!

21 Жовтня 2016

Головна Новини Загальні новини

30 жовтня в Україні відзначається День автомобіліста і дорожника. Для Сумщини це – особливе свято, адже сумським автомобілістам є чим пишатися.  Нещодавно автогонщики області стали чемпіонами України з автоспорту -2016, обігнавши більш ніж 100 пілотів. Феєричний виступ наших спортсменів – Сергія Соловченка та Олесі Лисої – дає повне право називати Сумщину столицею авточемпіонів.

Традиційними для сумських автомобілістів є і соціальні проекти – допомога дітям-сиротам, а також жертвам автокатастроф.

Це не випадково – українські дороги, на жаль, залишаються основним постачальником у лікарні важкотравмованих людей, що потребують  переливання крові. Будь-хто може стати учасником дорожньо-транспортної пригоди, бо всі без виключення ходять дорогою чи тротуарами, їздять у громадському транспорті чи власному авто, мотоциклі, велосипеді.

Тому ми не маємо права залишатися байдужими до заклику про допомогу жертвам ДТП. У кожного є те, чим можна поділитися з тими, кого спіткало горе. Це – наша кров.

Сумський обласний центр служби крові ініціює акцію «Безкровна дорога», присвячену Дню автомобіліста і дорожника в Україні. Вона буде проходити за адресою: м.Суми, пров.Громадянскький, 2, з 20 по 29 жовтня.

Запрошуємо всіх сумчан та жителів області разом взяти участь у зборі компонентів крові.