Акція «Дізнайся свою групу крові»

07 Вересня 2016

Головна Новини Загальні новини

В день міста, 3 вересня, на вулиці Соборній, в сквері  Тараса Шевченка відбулася акція «Дізнайся свою групу крові».  Організаторами виступили Асоціація молодих донорів України та Сумський обласний центр служби крові за підтримки Сумської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Такий захід пройшов в місті Суми вперше та викликав великий інтерес сумчан. Більше 160 людей визначили свою групу крові, деякі приходили сім’ями.

Кожній людині важливо знати свою групу крові, адже часто це може врятувати їй життя, якщо немає часу на певні аналізи. Так, якщо перелити кров не тієї групи, може статися злипання червоних кров'яних тілець, в судинах почнуться процеси, схожі на утворення тромбів, зупиниться циркуляція крові, і людина може просто померти. 

Найкращий і найпростіший спосіб з'ясувати свою групу крові — прийти в  Центр служби крові і стати донором. У цьому випадку всі ваші параметри визначать безкоштовно, так як це необхідно для переливання. Так можна не тільки з'ясувати всю інформацію, а й зробити добру справу.