Активні сумчани долучилися до здачі крові

10 Травня 2017

Головна Новини ЗМІ про нас

Поділитися своїм здоров’ям та кров’ю з онкохворими дітьми зібралися жителі Сум. Містяни організували спеціальну спільноту у соціальній мережі «Нова кров». Там зібрали прибічників здорового способу життя та небайдужих сумчани. Аби допомогти малюкам, вони домовилися прийти до Сумського центру крові та здати її безкоштовно.

 

За словами заступника директора СОЦСК з питань маркетингу Олени Геренко, останнім часом у соціальних мережах спостерігається чудова ланцюгова реакція, коли самі сумчани проявляють ініціативу та долучаються до гарної справи.

Спортивна спільнота, прибічники здорового способу життя організували свій власний донорський рух. Вони вже вдруге прийшли до Сумського центру служби крові аби благодійно здати кров тим, хто її дуже потребує.

заступник директора СОЦСК з питань маркетингу Олена Геренко

Зібрану під час акції кров та плазму направлять до дитячого онкогематологічного відділення місцевої лікарні. Малюки, які будуть її потребувати, отримають кров безкоштовно.

Наша мета – популяризувати донорство крові у місті Суми. Показати молоді і не лише молоді, що донорство крові це не болячи і не страшно, а корисно, благородно та людяно. Коли ти розумієш, що крапля твоєї крові може врятувати чиєсь життя, допомогти особливо діткам, які боряться зі страшними хворобами, це дуже надихає і підштовхує до нових гарних вчинків.

донор, один із координаторів проекту «Нова кров» Анна Горпинич

Подібну акцію сумчани планують провести уже наступного місяця. Приурочена вона буде до Дня донора. Впевнені, кількість бажаючих здати кров збільшиться в половину.

 

Джерело: http://spec-kor.com.ua/news/action,-suncani-have-delocalise-to-sdac-crow.html