АКЦІЯ ДО ДНЯ ОНКОХВОРОЇ ДИТИНИ

17 Лютого 2020

Головна Новини Загальні новини

З 2003 року 15 лютого офіційно вважається Міжнародним днем дитини, що хвора на рак. Основна мета цього дня — покращити інформування суспільства про проблеми дитячих онкологічних хвороб.

Тож традиційно протягом всього місяця ми проводимо благодійні акції з метою здачі компонентів крові для онкохворих дітей.

Сьогодні СОЦСК разом з християнським донорським рухом провели першу акцію, що присвячена цьому дню.

 – Ми повинні завжди пам’ятати про дітей. Їм потрібна наша допомога, наша увага і захист. Звісно, щоб зробити добру справу, привід не потрібний. Та все ж таки, цей день нагадує нам про наш обов’язок – оберігати маленьких янголів, – ділиться з нами учасниця проекту «Наречена для тата» Вікторія Гончаренко.

– Якщо Бог подарував нам життя, ми повинні давати шанс на нього й іншим. Особливо дітям, вони як ніхто потребують нашої допомоги. День онкохворої дитини – вагомий привід прийти в СОЦСК і здати плазму чи кров. Хоча, це треба робити незалежно від свят, – каже координатор донорського руху Асоціації донорів-християн, Ірина Совенко.

💖 Друзі, на сьогоднішній день кількість дітей, хворих на рак, на жаль, зростає. Закликаємо вас не бути байдужими і долучитись до допомоги! Двері СОЦСК завжди відкриті для вас!