АКЦІЯ «ВЕЛИКОДНЄ ДИВО»

10 Квітня 2020

Головна Новини Загальні новини

До світлого свята Христового Воскресіння залишилося зовсім небагато. І вже зрозуміло, що цьогорічний Великдень для більшості українців буде зовсім не таким, як зазвичай. Доведеться відмінити зустрічі з рідними за святковим столом, гостини і походи на природу з друзями, присутність на нічному богослужіння у церкві, масові виходи на кладовища… Як же віднайти відчуття великого християнського свята і покращити собі настрій?
Сумський обласний центр служби крові запрошує на акцію «Великоднє диво», яка триватиме з 13 по 30 квітня. Долучитися до неї можуть всі, кому дозволяє стан здоров’я – адже саме зараз їх допомога потрібна, як ніколи. Під час карантину, який продовжуватиметься і в період свят, багато постійних донорів не можуть прийти на донацію, плюс додаються вихідні, та й не всі можуть витримати дієту, коли вдома стільки смачних страв . Але потреба лікувальних закладів у компонентах крові у святкові дні не меншає, а навіть зростає. До того ж, потрібно сформувати резерв на травневі свята.
Тому просимо всіх, кому небайдужа доля дорослих і дітей, що потребують переливань крові: знайдіть час прийти до СОЦСК! Це буде найкраще святкування – врятувати чиєсь життя! Адже Великдень – це свято Воскресіння, день, коли смерть відступає. В наших силах зробити так, щоб вона насправді відступила хоча б від однієї людини. Чекаємо вас за адресою: м. Суми, пров. Громадянський, 2, щодня, окрім неділі.