Аліна Турлевська про свою мрію

01 Квітня 2020

Головна Новини Загальні новини

Ви все ще не почали мріяти? Тоді ми йдемо до вас!
Конкурс СОЦСК “Давайте мріяти разом!” продовжується – і ми чекаємо ваших розповідей!

Координатор донорського руху Аліна Турлевська впевнена: потрібно не лише мріяти, а й втілювати мрії у життя. У цьому і полягає справжнє щастя!

🌺 ЩАСТЯ У ПРОСТИХ РЕЧАХ🌺

Мабуть, як і кожна дитина, я теж дуже багато мріяла в дитинстві. Спочатку це була мрія навчитись грати на фортепіано 🎹, потім стати журналістом . Все так і сталось. Я закінчила музичну школу 🎼 по класу фортепіано з червоним дипломом, а через 2 місяці я отримаю диплом журналіста. Проте, я маю нову мрію.

Я завжди тягнулась до нових знань, тож згодом опанувала професію маркетолога. Наразі я розумію, що це не зовсім те, чим я хочу займатись і надалі. Моя мрія – створити музичну школу, в якій могли б навчатись навіть дорослі. Не всім щастить у дитинстві 🧒👧 займатись тим, що їм до вподоби. Але поки є життя – є можливості. І хоч маркетинг та реклама зводять мене з розуму, музика – ось найголовніше кохання мого життя 💘. Моя пристрасть.

На мою думку, щастя в простих речах – робити те, до чого лежить душа 💖. Адже коли кайфуєш від своєї роботи і ніщо тобі не заважає, це приносить відмінні результати 🏆!
Зараз я стала трошки ближче до своєї мрії, адже отримую освіту викладача зі спеціальності «фортепіано». І не збираюсь зупинятися!