Батьківщина Молода: “Нас переповнюють емоції!”

13 Лютого 2020

Головна Новини Загальні новини

Для деяких вечір п’ятниці – це чудовий привід піти з друзями в бар, а для інших – можливість врятувати чиєсь життя. Саме другий варіант обрала молодь Батьківщина Молода Сумська область.

27 вересня замість гучних вечірок ці люди прийшли до СОЦСК. Акцію влаштували до Міжнародного дня серця. ❤️

“Щоб врятувати чиєсь життя – не потрібно бути супергероєм. Достатньо просто стати донором!” – каже голова осередку, Serhii Yanchenko.

Серед них є людина, яка прийшла на донацію вперше. В суперкомфортному кріслі, в затишній залі донації, волонтер та активіст – Давид Гвиниашвили поділився з нами своїми думками:

“Для мене донорство – це можливість зробити щось дуже хороше для іншої людини. Подарувати шанс на життя. Відчути себе янголом. Це неймовірні емоції. Колись я прочитав одну цитату від Джекі Чана, де говорилося про те, що допомога людям – це не тільки жест доброї волі, але й певною мірою – сенс життя. І добро обов’язково до тебе повернеться. Саме ці слова надихнули мене прийти сюди. Зараз я розумію, що тепер це ще одна справа мого життя. Емоції переповнюють”.

А ось Евгения Головенко вперше здавала кров у День донора. Ось як це було:

“Ми влаштували акцію до Дня донора. Тоді я ще навіть уявити не могла, що стану донором. Наважилась легко, навіть без роздумів. Відчуваю себе прекрасно. Це легкість… Це нове дихання навіть для мене. Донорство – це круто!”.

На наше запитання “Чи завітаєте до нас знову?” – посміхаються та всі разом відповідають “Так. Обов’язково!”.

Для доброї справи завжди можна знайти час, якщо дійсно маєш велике бажання! Чекаємо на вас у великій та дружній родині донорів! 😉