БЛАГОДІЙНА ДОНАЦІЯ «SAVE A LIFE»

16 Лютого 2020

Головна Новини Загальні новини

 Доки зима гріє наші серця весняним сонечком , в СОЦСК вже давно розквітла квітка надії 🌷. Надії на життя та щасливе майбутнє!

 А щедро поливають її щодня наші донори, які знаходять час і приходять до СОЦСК зробити добру справу. От і п’ятниця не стала винятком. Після насиченого робочого дня до нас завітали учасники донорського руху NOVA КРОВ, що прийшли рятувати життя хворих на лейкемію діток.

 Координатор донорського руху Анна Горпинич каже:
– Звісно важко дотримуватись дієти та інших рекомендацій, щоб саме у п’ятницю, коли вже з нетерпінням чекаєш вихідних, прийти на донацію. Але ж це варте того! Тільки уявіть: ви і за своїм здоров’ям слідкуєте, і іншим даруєте шанс на життя – стільки переваг, а це лише одне донорство!

 Серед учасників благодійної акції є й ті, хто вперше сьогодні відвідав СОЦСК:
– Враження чудові! Дуже добре відчувається гарний вплив інвестицій. Круто, коли все так по-сучасному і стильно. Скрізь чистенько, персонал дуже хороший! Одним словом – замість тисячі курортів! – каже Альона Касаткіна, волонтер.

 А от Валерій Мірончик вже у наших стінах не вперше, але, як завжди, у захваті:
– Дуже радий знову тут знаходитись. Приємна компанія, персонал гарний, роблю добре діло – що ще треба для вдалого дня!.

 А як ви проводите вечір п’ятниці? Якщо хочете наповнити свої будні яскравими моментами і добрими справами – ласкаво просимо до СОЦСК! 💝