БЛАГОДІЙНУ ДОНОРСЬКУ АКЦІЮ ПРИСВЯТИЛИ 5-РІЧЧЮ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ СУМЩИНИ

11 Травня 2021

Головна Новини Загальні новини

12 травня Управління патрульної поліції в Сумській області відзначатиме свій перший маленький ювілей – 5 років. За цей час патрульні 👨‍✈👩‍✈ не просто зробили перші кроки в своїй службі – вони стали міцним згуртованим і професійним колективом, який має власні традиції. І нам надзвичайно приємно, що однією з таких традицій стало донорство 🩸 та допомога онкохворим дітям. З самого початку існування патрульної поліції її працівники почали здавати кров для онкохворих малюків і стали постійними і дуже бажаними гостями на всіх заходах у відділенні онкогематології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.
За цей час з невеличкого ядра активних донорів утворився значний донорський рух патрульної поліції Сумщини 👩‍✈🧑‍✈. Правоохоронці рятують людські життя та здоров’я не лише під час служби, а й у позаслужбовий час. І вони є дуже відповідальними донорами🩸 !
Напередодні річниці існування свого підрозділу патрульні поліцейські на чолі з начальником УПП в Сумській області Олексієм Калюжним в черговий раз завітали до Biopharma Plasma Суми, щоб здійснити спільну донацію з нагоди свята. На знак вдячності ❤ за постійну донорську допомогу і підтримку їм вручили невеличкі приємні і корисні сюрпризи від СОЦСК та нашого постійного партнера – ТРЦ MOST.