Брати по крові!

02 Березня 2020

Головна Новини Загальні новини

На донацію – під звуки духового оркестру? В СОЦСК можливо все! От і сьогодні більше сотні військових прийшли до нас зі справжнім оркестром🎼 , аби поділитися кров’ю з тими, хто найбільше її потребує!

 Благодійна ініціатива «Брати по крові», яку започаткували Львівський обласний військовий комісаріат та підрозділи територіальної оборони військ оперативного командування «Захід», набула всеукраїнського 🇺🇦 масштабу. Акцію підхопили військові, резервісти, волонтери і небайдужі громадяни. Так, нещодавно військові комісаріати та підрозділи територіальної оборони Полтавщини прийняли естафету доброчинності #Брати_по_крові, успішно її провели і передали далі, військовим комісаріатам та підрозділам територіальної оборони Сумської області.

Сумський обласний військовий комісаріат, Сумська бригада територіальної оборони прийняли естафету та долучились до благодійної ініціативи «Брати по крові». Також до акції долучився особовий склад 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади включно з оркестром, музиканти якого не лише дарували настрій донорам , але і самі сьогодні здавали компоненти крові.

– Ми здаємо кров для потреб дітей 👶, які проходять лікування у відділенні онкогематології Сумської обласної дитячої лікарні, оскільки вони цього дуже потребують для успішного лікування тяжких захворювань, – розповідає прес-офіцер військового комісаріату Олександр Курішко. – Сьогодні ми підтримуємо саме їх, їхні родини, їхніх матерів, так як і весь український народ, українську армію.

Серед учасників акції – і сам військовий комісар, полковник Ісмаїлов Валерій Шапазович:

– Ми прийняли естафету від Полтавського комісаріату. Це всеукраїнська масштабна акція на підтримку дітей, що хворі на рак. Маємо велике бажання зробити свій вклад в майбутнє дітей. Як захисники Батьківщини, хочемо щоб була здорова нація, щоб стало менше втрат, щоб народ був у безпеці. А з СОЦСК працюємо вже дуже давно. Щиро вдячні директору центру крові Наталії Трофименко за її підтримку та плідну і продуктивну співпрацю. Разом вже багато зроблено, і попереду буде ще більше!.

🔰 Акція проходить одночасно по всій країні і триватиме до кінця тижня. Запрошуємо і вас приєднуватись до порятунку людських життів! Нагадаємо, в СОЦСК проходить благодійна акція «Воїни світла: простягни руку допомоги!». Чекаємо на вас!