«Була змога, можливість, час та компанія…»

22 Березня 2018

Головна Новини Загальні новини

Багато людей, які мають бажання стати донором, раз за разом відкладають перший візит до донорського центру – і втрачають цілі роки, коли вони могли б рятувати життя інших і таким чином покращувати власне здоров’я. Саме тому особливе значення мають організовані серед однодумців та трудових колективів благодійні акції, які допомагають людям вперше переступити поріг Сумського обласного центру служби крові і спробувати себе у якості донорів.
22 березня до СОЦСК прибув цілий десант чарівних і дуже активних жінок – працівниць апарату Сумської облдержадміністрації. За ініціативи профспілкової організації апарату ОДА вони вирушили взяти участь у благодійній акції на користь онкохворих дітей. Голова профспілкової організації Світлана Чаусовська, яка стала координатором акції, захопила цією ідеєю колектив, розповідаючи про важливість і необхідність донорства. У перший день до доброї справи змогли долучитися не всі бажаючі – адже жінки не могли одночасно залишити роботу, тому їм довелося розділитися на кілька груп. Але перший крок уже зроблено – і перші працівниці апарату ОДА вже отримали донорський досвід.
– Я давно хотіла здавати кров, – розповідає головний спеціаліст загального відділу апарату Сумської ОДА Наталія Домнич. – Мій дідусь – Почесний донор, він усе життя здавав кров. А бабусі, навпаки, свого часу робили складну операцію – і якби не переливання крові, вона не перенесла б її. Тому у мене давно було бажання стати донором – але завжди багато роботи, інших справ – і увесь час щось заважало. А тут організована акція – це чудова нагода здійснити свою мрію.
– Я завжди хотіла це зробити, було багато пропозицій, але досі не виходило приєднатися, – говорить юрист апарату ОДА Тетяна Коробка. – А зараз була змога, можливість, час і компанія – то чому б цього не зробити? Я сповідую християнські цінності, і одне з головних правил – «Що посієш, те й пожнеш». Сьогодні я надаю допомогу, завтра вона може бути потрібна мені – і мені допоможуть. Тому я дуже рада, що все вдалося, що мене допустили до донорства – і моя кров піде на користь іншим.

Світлина від Сумський обласний центр служби крові.
Світлина від Сумський обласний центр служби крові.
Світлина від Сумський обласний центр служби крові.
Світлина від Сумський обласний центр служби крові.