«Було б добре все це показати кожному мешканцю нашого міста…»

28 Березня 2018

Головна Новини Загальні новини

Уже півроку в Ромнах працює відділення Сумського обласного центру служби крові. Жителі міста та району мають змогу пройти обстеження та стати донорами плазми крові у комфортних умовах з найвищим рівнем якості та безпеки. Як забезпечується цей рівень і як працює обласний центр служби крові – на власні очі побачив мер м.Ромни Сергій Салатун у ході екскурсії центром, яку провела головний лікар закладу Світлана Кривцун. Потужність центру, надсучасне обладнання його лабораторій та організація роботи справили на міського голову неабияке враження:
– Сьогодні, дивлячись на ваше підприємство – а це саме підприємство, кінцевий результат роботи якого – забезпечення населення кров’ю і надання якісних послуг – я бачу, що воно працює на найвищому світовому рівні. Таке обладнання і методики роботи відповідають рівню найрозвиненіших країн світу. Ви справді знаєте, до якої цілі йдете. Було б добре все це показати кожному мешканцю нашого міста і області в цілому. Особливо тим песимістам, яким завжди здається, що у нас усе погано, що нічого гарного у нас бути не може. Нехай би вони просто завітали до центру крові, і побачили, що у нас може бути не гірше, ніж у Європі, у світі, де люди, працюють заради людей і на користь людей. Таке ж велике враження на мене справив, наприклад, хімзавод у Житомирі, де я недавно був на семінарі – там теж є приватний інвестор, сучасні лабораторії і обладнання. Такі підприємства – це приклад для наслідування, підтвердження, що ось вона – наша Україна, в ній це можливо і до цього треба прагнути. І мені приємно, що у нас створено відділення СОЦСК, яке на такому ж рівні працює для населення міста.
– Ми не лише збираємо компоненти крові, а й обстежуємо населення на ряд небезпечних інфекцій, – говорить головний лікар СОЦСК Світлана Кривцун. – Це дуже важливо, адже наше обладнання дозволяє виявляти інфекції вже на ранніх етапах. Люди дізнаються про своє захворювання і мають змогу почати лікування. Тому створення наших відділень у районах – в інтересах кожного їх жителя.

Світлина від Сумський обласний центр служби крові.
Світлина від Сумський обласний центр служби крові.
Світлина від Сумський обласний центр служби крові.