Час рятувати!

17 Квітня 2020

Головна Новини Загальні новини

Перед святами запас компонентів крові особливо потрібний. Адже ніколи не вгадаєш, коли саме знадобиться допомога. Тому, СОЦСК завжди має 8-денний запас компонентів крові, аби в будь-який момент надати їх лікувальним закладам області.
А постійними і незамінними помічниками завжди залишаються наші донори, які відповідально відносяться до своєї місії. От і сьогодні виконати свій обов’язок прийшла команда координатора християнського донорського руху Ірини Совенко:
– Сьогодні той день, коли Ісус Христос був розіп’ятий на хресті. В цей день пролилась його кров. Тож, на мою думку, сьогодні дуже символічно поділитись і своєю кров’ю з хворими. Серед нас навіть є хлопець, який вперше став донором саме сьогодні. Ми завжди повинні пам’ятати про те, що хвороби не мають вихідних. І допомога потрібна постійно. Тож намагаємось частіше відвідувати СОЦСК, – говорить Ірина Борисівна.
Поки наші ряди поповнюються новими донорами, ми вже будуємо плани, які реалізуємо одразу після закінчення карантинного режиму. Тож залишайтеся з нами, слідкуйте за новинами і приходьте на донації!♥