Дітям-інвалідам допомогли члени Радикальної партії

07 Грудня 2016

Головна Новини Загальні новини

Все більше людей долучаються до акції «Новорічний Миколай» по збору крові для онкохворих дітей. 2 грудня Сумський обласний центр служби крові приймав членів міського відділення Радикальної партії Олега Ляшка.
– Ми проводимо у себе благодійну акцію, присвячену Міжнародному дню людей з особливими потребами, – розповідає представник радикальної партії Олександр Гриценюк. – Це постійна традиція, яка існує вже близько семи років. 3 грудня ми збираємо інвалідів з групи «Натхнення» за святковим столом, даємо їм можливість поспілкуватися, вручаємо подарунки. . Підтримуємо контакт і протягом року, намагаємося вирішувати їх проблеми з ЖКГ, засобами реабілітації, лікуванням. Тепер вирішили, що ми маємо допомогти і частинкою себе, поділитися здоров’ям. Такі акції проводяться не лише в Сумах, а й в інших містах України. Хочемо, щоб це починання прижилося і стало постійним.
Деякі члени організації партії прийшли здавати кров вперше. Однак серед «радикалів» багато кадрових донорів, які рятують людські життя уже протягом кількох років.
– Вперше прийшов з товаришем «за компанію» близько трьох років тому, – розповідає Володимир Швець. – А потім почав приходити до центру вже сам – коли є потреба в крові моєї групи, кол-центр телефонує мені або надсилає смс. Останнім часом більше всього здавав на родильний дім – там теж є велика потреба в крові. Мені приємно, що я таким чином приношу користь суспільству, при тому, найвразливішій його частині – хворим, інвалідам, немовлятам…
– Здаю кров років три-чотири, – розповідає Володимир Глущенко. – Вперше здавав для знайомого, який потрапив в аварію, потім почав здавати безоплатно для тих, хто цього потребував – онкохворих, учасників АТО… Це – для них допомога. Для мене донорство дуже важливе, адже потрапити в ситуацію, коли потрібна кров, може кожен.
Дізнавшись, що донорської крові найбільше потребують зараз онкохворі діти, які, перемагаючи хворобу, також стають інвалідами на все життя, члени Радикальної партії вирішили передати зібрану кров саме до онковідділення обласної дитячої лікарні.