ДАРУЮТЬ ЛЮДЯМ НЕ ТІЛЬКИ СВІТЛО, АЛЕ Й ШАНС НА ЖИТТЯ!❤️

15 Лютого 2020

Головна Новини Загальні новини

Колектив ПАТ Сумиобленерго не тільки забезпечують світлом всю область, а ще й дарують шанс на життя. ☀️

На цьому тижні, по всій Сумській області, працівники підприємства приєднались до акції “Поділись своєю життєвою енергією”, що присвячена Всесвітньому Дню доброти. Всього взяло участь в акції більше 50 донорів. Донорські акції – стали для енергетиків доброю традицією.

💪Вкотре бере участь в акції почесний донор, електромонтер ПАТ Сумиобленерго – Гришко Геннадій Олегович. Здає компоненти крові більше 4 років:

❗️“Поки є здоров’я – буду здавати. Для мене звання “почесний донор” не має великого значення. Я роблю це не задля себе, а для інших. Врятувати людські життя може тільки добре серце” – каже Геннадій Олегович.

🤝Донорський рух дуже популярний на підприємстві. Є власний банк крові, що доступний для співробітників та їх рідних. Керівництво підтримує та заохочує своїх працівників. Галина Бугайова, голова обласної профспілкової організації ПАТ Сумиобленерго розповідає:

❗️“Вже третій рік поспіль енергетики Сумщини долучаються до донорського руху. Ми пишаємось нашими донорами. Безкорисно допомагати людям – це велике щастя. Хочеться всім побажати міцного здоров’я та підтримки, коли це необхідно. Тим паче, що в СОЦСК завжди приємно приходити, адже це найкращий центр служби крові у світі!”.❤️