Давайте мріяти разом!

17 Квітня 2020

Головна Новини Загальні новини

Конкурс “Давайте мріяти разом!” продовжується! Попереду – вихідні і багато часу, щоб записати свої мрії і надіслати їх нам. А зараз до вашої уваги – мрія учениці Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М.Середи, вихованки гуртка «Євроклуб» Великописарівської СЮН Наталії Кушнірьової.
Мрії – це невід’ємна частина нашого життя, яка дарує лише позитивні емоції. Мені складно уявити себе без мрії. Для мене це є мотивацією, бажанням перетворити їх у цілі, а потім їхдосягнути.
В дитинстві я, як і всі, хотіла багато різних іграшок, солодощів. Мені завжди подобалися гарні вбрання, і, проходячи повз вітрини магазинів, я казала собі, що, коли виросту, обов’язково куплю їх собі… Минув час, але і досі я, затамувавши подих, милуюся манекенами за скляною «стіною». Хоча зараз, мої мрії «виросли» та стали свідомішими. Із дитячих ілюзій вони перетворилися в великі цілі. Я з посмішкою згадую своє раннє дитинство, яке, на жаль, вже накивало п’ятами ген за обрій.
Сьогодні я знов не могла довго заснути. Я мріяла. Думкою линула в майбутнє, де, успішно склавши всі екзамени, отримувала атестат, здавала вступний іспит до університету… Стало так радісно та спокійно. Здається, саме цього не вистачає багатьом дорослим. Повністю заглиблюючись у рутину, не помічають те, як життя проходить повз них, люди просто забувають мріяти та часто не помічають щасливих, радісних і світлих моментів.
Зранку знову мене розбудило не дуже радісне сповіщення про тисячі хворих на COVID-19. Не думаю, що це було чиєюсь мрією. Але тільки зараз, коли всі залишилися вдома, без змоги просто так вийти на вулицю, відвідати своїх рідних, зустрітися з друзями, і навіть піти на колись набридлу, а тепер таку омріяну, роботу, почали задумуватися. Раніше це не було такою великою цінністю. Як то кажуть, ми цінуємо коли втрачаємо. Зараз мрією багатьох підлітків є просто погуляти з друзями. А моєю – щоб це жахіття скоріше закінчилося, забулося як поганий сон, а мої уроки знову повернулися у рідну школу, у світлий клас до найкращих у світі вчителів!
І я мрію, що прокинувшись від цього страшного сну, ми будемо гуляти по чистих вулицях, частіше відвідувати рідних, а головне – цінуватимемо життя і усвідомимо свою перед ним відповідальність!