ДБАТИ ПРО ЗДОРОВ’Я – ТАК НА ПОВНУ!

04 Травня 2020

Головна Новини Загальні новини

Триває тестування сумчан та жителів області на антитіла до COVID-19. Для цього до Сумського обласного центру служби крові запрошуються громадяни, які за останні місяці хворіли на пневмонію чи ГРВІ з симптомами, схожими на дію коронавірусу 🗣.

Однак відомо, що захворювання на COVID-19 може проходити і безсимптомно. Тому взяти участь у тестуванні прагнуть і деякі з сумчан, які нічим не хворіли, а просто хочуть дізнатися про стан свого здоров’я.

Оскільки пріоритетним напрямком тестування на антитіла до коронавірусу, що проходить у СОЦСК, є донори, пропонуємо усім, хто не мав виражених захворювань, але не хоче чекати, стати донором – і пройти тестування в ході донації. Таким чином ви:
 Одержите набагато повнішу інформацію про стан свого здоров’я, пройшовши тестування не лише на антитіла до коронавірусу, але й на ВІЛ-інфекцію, сифіліс, гепатити і отримавши консультацію лікаря
 Запустите процеси оновлення і омолодження у своєму організмі, покращите його активність та обмін речовин
 Матимете право на два оплачуваних вихідних та донорську грошову компенсацію
 Врятуєте чиєсь життя!

 Притримуйтесь донорської дієти (дві доби не вживайте алкоголь, добу – жирної, смаженої, копченої їжі, молокопродуктів, яєць, горіхів, насіння), беріть з собою паспорт та код, ставайте донором – і ви в числі перших пройдете тестування на антитіла до коронавірусу. Можливо, ми шукаємо саме вас!

 Будь ласка, перш ніж приходити до центру крові не як донор, зателефонуйте за номером 066 009 11 10 і уточніть, чи потрібне тестування у вашому випадку.