ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА РАЗОМ З СОЦСК❤️

17 Лютого 2020

Головна Новини Загальні новини

У нас завжди панує атмосфера кохання та добра. Тож, відзначити цей особливий день в центрі служби крові – гарна ідея!🎉

Так і зробили наші сьогоднішні герої. Наприклад, Надточій Оксана та Лазоренко Максим у нас вже не вперше. Оксана – студентка Харківського МВД👮🏻‍♀️, Максим – підприємець💼.

Чому вирішили відсвяткувати у нас, кажуть:

‼️«В цей день хочеться зробити щось приємне і для інших людей. Об’єднатись і разом комусь допомогти. Якщо щасливі ми – нехай щасливими будуть й інші» – говорить Оксана.

‼️«Я думаю, це символічно – в день всіх закоханих подарувати шанс на життя. Маємо бажання зробити це традицією – разом приходити в СОЦСК і допомагати іншим.» – ділиться з нами Максим.

А ось родина Ярмоленків у нас святкують цей день вже третій рік поспіль. Андрій та Юлія разом служать в поліції👮🏻‍♀️👮‍♂️, разом і на донації ходять. Про свій перший раз у СОЦСК згадують:

‼️«Чоловік став донором вже давно, як тільки почав служити. Пізніше працювати патрульною прийшла і я. З того часу разом здаємо плазму. Як то кажуть «і в вогонь і в воду». Для нас це вже сімейна традиція.» – розповідає Юлія, інспектор-лейтенант.

Більше ніж пів року до нас приходить і родина👨‍👩‍👧 Тернових. Сьогодні вони разом з донечкою Златою. Обоє працюють на ПАТ «Хімпром». Юлія – касир, Андрій – апаратник.

Про своє бажання бути донорами розказують:

‼️«Почалося все влітку 2019 року, побачили що необхідна допомога дитині. Так я сама мама, розумію всю ситуацію. Захотілось допомогти тому хлопчику. Прийшли, одразу приємні враження від центру: все так чисто, нове обладнання, персонал привітний. Такого ніде більше немає. Вирішили стати постійними донорами.» – згадує Юлія.

‼️«Хотів підтримати дружину. Пишаюся тим, що вона допомагає іншим, хвилюється. Вона в мене найкраща. Пізніше і я спробував стати донором. Тепер вважаємо це за необхідність» – додав Андрій.

День видався яскравим і наповненим щирими емоціями. Кожна з цих пар – приклад справжнього кохання❤️, коли є підтримка і віра в один одного.

Вітаємо всіх із Днем всіх закоханих👩‍❤️‍👩! Нехай у вашому житті поряд буде друга половинка, з якою нічого не страшно і все можливо!💪🏻

Творіть добрі справи разом з нами – приходьте в СОЦСК!😇