День театру відзначили доброю справою

27 Березня 2018

Головна Новини Загальні новини

27 березня – Всесвітній день театру, який у нашій країні відзначають найрізноманітнішими заходами. Але навряд чи знайдеться ще хоч один офіційний чи аматорський театр, працівники якого святкували б цю подію у донорських кріслах, як це зробили актори благодійного лялькового театру «Веселка», створеного прихожанами сумської церкви Різдва.
– Наш театр існує вже три роки, – розповідає Марина Соколова. – Ми прочитали в інтернеті про існування таких театрів і запросили людину, яка цим займається, провести для нас курси. Починали свої вистави у Сумах – в онкогематологічному відділенні дитячої лікарні, у школі №11, у бібліотеці… Потім розпочали виїзди в зону АТО. Виступали у Мар’їнці, Красногоровці, Слав’янську, Краматорську та інших місцях. Там, звичайно, це сприймають зовсім по-іншому – адже тут у дітей є телевізор, можливість сходити в театр чи в кіно (якщо вони не знаходяться на лікуванні). А там приїзд лялькового театру – справжня подія, діти були нам дуже раді.
Більшість акторів театру – а їх усього дев’ять – здають кров уже не вперше.
– Це було давнє бажання, – розповідає Марина. – Але зразу, коли наша церква розпочинала це служіння, я була вагітна, потім годувала дитину – і тільки потім змогла долучитися до наших донорів. Здаю кров, бо вважаю: якщо не ми, то хто? Ми виступали в дитячій онкогематології, бачили цих дітей, як їм потрібна кров, як вона допомагає. Неможливо залишатися байдужими до цього.
Любов Супрун – учасник лялькового театру з самого моменту його створення.
– Здача крові сьогодні – це наша участь у святі. Я вже два роки здаю кров для онкохворих дітей, адже допомагати дітям – це важливо для кожного християнина. Одні допомагають в одному, другі в іншому. У нас з дітьми пов’язаний і театр, де діти дізнаються про основи Слова Божого, і донорство на їх користь. І те, і інше для них дуже важливо.

Світлина від Сумський обласний центр служби крові.
Світлина від Сумський обласний центр служби крові.
Світлина від Сумський обласний центр служби крові.
Світлина від Сумський обласний центр служби крові.
+6

953 осіб reached