День захисту дітей – особливе свято!

01 Червня 2020

Головна Новини Загальні новини

🌺 1 червня в Україні відзначається Міжнародний День захисту дітей 🎉👶. Для нас це свято особливе – адже донори захищають дітей від тяжких і небезпечних захворювань від самого початку їх життя. Досить часто переливання компонентів крові необхідне немовлятам, а онкохворі діти потребують багаточисельних переливань протягом довгого лікування.

🌺 За час співробітництва СОЦСК з відділенням онкогематології обласної дитячої лікарні 👨‍⚕👩‍⚕нами було реалізовано багато важливих проектів – починаючи від благодійних акцій на користь онкохворих дітей, які дають можливість забезпечувати малюків компонентами крові під час перебоїв з фінансуванням лікарні, і закінчуючи різноманітними розважальними заходами та майстер-класами, у яких беруть участь донори-волонтери та представники центру. Наші стосунки з відділенням стали вже не партнерськими, а дружніми. І ми бачимо свою місію, у першу чергу, в цьому – разом з донорами робити все, аби ці діти подолали свою страшну хворобу і повернулися додому.

🌺 Вітаємо цього дня 🎉🎉🎉 всіх небайдужих людей, які захищають дітей не на словах, а конкретними справами. Ви – достойний приклад для наслідування, і ми сподіваємося, що з кожним роком вас ставатиме більше.
Бажаємо і дітям, і їх батькам та захисникам міцного здоров’я, сімейного затишку, якнайбільше радісних моментів у житті, здійснення мрій та завжди гарного настрою! Нехай Господь оберігає вас усіх!💝