День юриста відзначили доброю справою

10 Жовтня 2016

Головна Новини Загальні новини

8 жовтня – День юриста. Головне територіальне управління юстиції в Сумській області вирішило підготуватися до цього свята по-особливому – і разом з Сумським обласним центром крові провело акцію «Юстиція для людей – ти маєш право на кров».

5 жовтня до центру служби крові протягом дня завітали близько 50 співробітників Головного управління юстиції на його структурних підрозділів, на чолі з керівництвом, яке особистим прикладом заохочувало донорів.

– Це дуже важливо – творити добро, брати участь у справах милосердя, відгукуватися на людський біль.  І не лише на професійному рівні, а й долучаючись до таких справ, як донорство, – коментує начальник Головного територіального управління юстиції Ірина Свистун. – В Україні є велика потреба в препаратах крові. Кров може врятувати і онкохвору дитину чи дорослого, і воїна АТО, і жертву аварії на дорозі. Тому, долучаючись до донорства, ми ділимось з цими людьми не лише краплинами крові, а й частинкою душі.

Візиту  такої кількості безоплатних донорів  працівники центру крові дуже зраділи:

– Ми дуже вдячні цим людям, які вирішили віддати найдорожче, що в них є, щоб допомогти нашим маленьким і дорослим пацієнтам, – каже головний лікар Сумського обласного центру служби крові Світлана Кривцун. – Можемо з гордістю констатувати сказати, що Сумська область знаходиться на передових позиціях по кількості донорів. Кількість донорів на тисячу жителів по області  перевищує показники інших областей  на 50%, а в місті Суми – в кілька разів. І все це – завдяки небайдужим сумчанам. Але хочу наголосити: цього все одно недостатньо для потреб міста і області. Кров потрібна завжди! Що ж стосується наших партнерів, співробітників Головного територіального управління юстиції, то це дуже гарна ідея – в честь професійного свята прийти здавати кров всім колективом. І, звичайно, це чудовий приклад для наслідування.

– Щороку ми збираємося перед 8 жовтня, обговорюємо робочі питання, вітаємо працівників. Сьогодні ми вирішили таким чином відзначити день юриста – і мені дуже приємно, що на цю пропозицію  відгукнувся весь колектив , всі, кому дозволяло здоров’я – розповідає перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції  Ірина Данильченко. – Адже це дуже важлива справа. Також хотілося б зазначити, що я і наші співробітники були приємно здивовані, коли побачили на першому поверсі біля реєстратури цілу черга бажаючих здати кров, серед яких було і багато молодих людей. Це означає, що вони небайдужі до чужого горя…

До речі, серед працівників управління юстиції знайшлися досвідчені донори, однак більшість здавали компоненти крові вперше. Залишилися задоволеними – адже досвід донорства виявився приємним та цікавим. Головне ж – це реальна можливість допомогти тим, в чий дім прийшла біда.  Тому й пообіцяли приходити до центру служби крові ще.