ДМИТРО БУДЯНСЬКИЙ: «ДОНОРСТВО – РУШІЙНА СИЛА ДЛЯ КРАЇНИ»

27 Квітня 2020

Головна Новини Загальні новини

Попри карантин та нестачу донорів по всій країні, Суми залишаються на своїй високий позиції. У нас, як і раніше, є 6-ти денний запас крові і персонал працює у штатному режимі. І звісно, це все завдяки вам, любі наші донори.
Сьогодні підтримати центр і виконати обов’язок свідомого громадянина прийшов викладач, доцент, кандидат педагогічних наук, ведучий, музикант, поет та справжній патріот – Дмитро Будянський.
Він вважає, що донорство – рушійна сила для нашої країни:
– На мою думку, сьогодні коли весь світ в цілому і кожен з нас зокрема постав перед дуже серйозним викликом, потрібно виявляти максимум чуйності і турботи до ближнього. Сьогодні, як ніколи, ми повинні мобілізувати усі зусилля заради виходу з кризи і повернення до нормального життя. І навіть маленька, але потрібна справа – є кроком вперед на цьому шляху. Підтримка донорського руху – це дієвий засіб допомоги нашим співвітчизникам у кризовій ситуації!.
Під час донації у поета народилися такі рядки:
В сучасному світі все діється стрімко,
Усім нам потрібна сьогодні підтримка.
Когось порятує ця крапелька крові,
Тримаймось, шануймось і будьмо здорові!
Зараз наша країна стоїть на порозі колосальних змін. І кожен з нас може стати частиною нового успішного проєкту. Наприклад – рятувати життя людей.
Чекаємо на донацію!