До центру крові – з термочашкою

10 Листопада 2020

Головна Новини Загальні новини

Екологічність – один з найважливіших трендів сучасності ☝️. Все більше українців користуються екосумками замість пластикових пакетів, сортують сміття, дають нове життя старим речам тощо.
Турбота кожного про те, щоб залишати після себе як можна менше сміття – єдиний шанс врятувати наш спільний дім 🌍 від екологічної катастрофи. Ця турбота складається з сотень малесеньких звичок – таких як зберігати продукти в паперових, а не пластикових мішечках чи завжди носити з собою екосумку.
Одну з таких звичок хочемо виділити особливо – це носити з собою термочашку ❤. Вона не займає багато місця у сумочці чи рюкзаку – але дає можливість не користуватися одноразовим посудом, якщо ви вирішите десь випити чаю або кави.
Для Biopharma Plasma Суми це питання дуже актуальне – адже донори 🩸 обов’язково повинні випити солодкий чай перед донацією. Тож щодня у нас збирається величезна гора використаних пластикових стаканчиків, яку ми відправляємо у сміття.
Неможливо обійтися без одноразових голок та систем, до яких підключають донорів. Але без одноразового посуду обійтись можна – якщо кожен донор матиме з собою термочашку. Пити з неї гарячий чай набагато зручніше, до того ж його можна буде взяти з собою у зал донацій ❤.
Тож пропонуємо простий екочелендж. Беріть з собою щодня і особливо – у день візиту до Biopharma Plasma Суми 🩸 власну термочашку і закликайте друзів робити те ж саме – особисто та з допомогою соціальних мереж. Так ми зможемо разом зменшити споживання пластику.
А які екологічні звички вже маєте ви?