ДОБРІ СПРАВИ – РАЗОМ З BIOPHARMA PLASMA СУМИ

13 Грудня 2020

Головна Новини Загальні новини

Традиційно перед новорічними святами максимум уваги ми приділяємо дітям – особливо тим, хто перебуває в складних життєвих обставинах – сиротам, малозабезпеченим, вихованцям дитячих будинків сімейного типу та ін. 12 грудня у обласному Центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю та його закладах позашкільної освіти на території Сумщини стартував марафон добрих справ «Діти – дітям».

  • Обласний марафон добрих справ – це наш спільний проект з Сумським обласним центром служби крові, ініційований департаментом освіти і науки Сумської ОДА, – розповідає заступник директора ЦПО РТМ Любов Бондар. – Він проходитиме по всій території області з 12 по 19 грудня.

12 грудня лише у нашому центрі працювали в творчих майстернях близько 600 вихованців гуртків. Вони виготовляли різноманітні листівки і поробки з паперу, дерева, тканини. Вони будуть передані Святому Миколаю, а вже він передасть ці вітання від гуртківців вихованцям Будинку малюка, Сумської школи-інтернату, дитбудинків сімейного типу, центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю, пацієнтам обласної дитячої лікарні. Також ми робили святкові листівки з побажаннями для донорів, адже ми постійно співпрацюємо з центром крові в рамках масштабного обласного проєкту «Голос крові: ми- українці» і наші вихованці знають, наскільки важливим є донорство.

За сприяння Biopharma Plasma Суми цього дня працювали творчі майстерні помічників Святого Миколая «Магія добра», «Сувенірна», «Чобіток Святого Миколая», «Новорічна техномайстерня» та інші. У них встигли попрацювати не лише гуртківці, а й координатори донорського руху та волонтери.

  • З лютого 2018 року я волонтер, координатор допомоги Будинку Дитини. Будь яка гарна ініціатива від людей щодо вихованців для мене велика допомога, а малюкам – радість, – розповідає відома сумська волонтерка Ксенія Гриник. – Особливо було приємно, коли долучитися до доброї справи вирішили близькі друзі: Центр служби крові та колектив ОЦПО та РТМ – люди, які були моїми першими колегами, дружнім колективом. Вважаю, що акція “Діти – дітям” дуже показова, позитивна, сповнена добром та любов’ю, усім тим, чого потребують діти. Усі: і ті, хто позбавлений батьківського піклування, і діти, які живуть з родиною. Останні приймають активну, безпосередню участь в акції, вони вчаться бути небайдужими, розуміють цінність родини, стають маленькими помічниками святого Миколая, вони – майбутні чудотворці! Свято в кожен дім, навіть Дім Маляти – з таким девізом ми йдемо до них!

Школярка Варвара Шкребець мріє стати донором та координатором донорського руху як її мама вікторія. А доки їй не виповнилося 18 і вона не може здавати кров, Варя допомагає мамі як волонтер. Ось і сьогодні вона разом з іншими учнями сумських шкіл сумлінно трудилася над новорічними поробками.

 

А ці чудові фото для нас зробив почесний донор України Саша Шаповал, за що ми йому щиро вдячні.

Впевнені: подарунки, які помічники Святого Миколая робили з такою любов’ю, наповнювали їх передчуттям свята і енергією добра, принесуть справжню радість своїм адресатам!