ДОБРО ЗАВЖДИ ПОВЕРТАЄТЬСЯ

07 Травня 2021

Головна Новини Загальні новини

З кожним роком збільшується кількість великих міжнародних та всеукраїнських компаній та мереж, представлених у Сумах. Як правило, це сучасні, прогресивні, соціально орієнтовані підприємства, які подають приклад іншим. Відтак, у Biopharma Plasma Суми проходять яскраві і наповнені враженнями корпоративні донорські дні. Ось і 6 травня на благодійну донацію завітали працівники мережі ресторанів швидкого харчування KFS. Здавали компоненти крові для організації Червоного Хреста, яка надає благодійну допомогу для переливання крові пацієнтам обласних лікувальних закладів.

  • В нашій компанії постійно реалізуються соціальні проєкти, і спільна донація стала одним з них, – розповідає тренер ресторану KFS Марина Шаповалова. – У нас є кілька постійних донорів, тож ідея благодійної акції виникла сама собою. Досвідчені донори допомогли підготуватися тим, хто вперше наважився на донацію.

 

Сама Марина Сергіївна є донором з 2016 року. Першу донацію, пригадує, зробила, щоб вагітна подруга змогла принести довідку до пологового будинку.

  • Потім це мені якось сподобалося і я вирішила: а чому б і ні? – розповідає Марина Шаповалова. – Я маю можливість поділитися тим, чого в мене багато, з тими, хто цього потребує – і цією можливістю потрібно користуватися. А добро, зроблене від душі, завжди повернеться сторицею.

 

Щоб донація стала ще приємнішою, учасники акції отримали солодкі великодні сюрпризи від Biopharma Plasma Суми.