ДОНАЦІЯ – ДО СВІТЛОГО СВЯТА

28 Квітня 2021

Головна Новини Загальні новини

Перед святами потреба у компонентах крові завжди збільшується – адже необхідно мати їх резерв на вихідні, коли прийом донорів не здійснюється, а кількість ДТП та нещасних випадків росте. Тому донорські акції напередодні Великодня є надзвичайно актуальними.
27 квітня до Biopharma Plasma Суми завітали віряни церкви “Добра Новина”, які є постійними активістами донорського руху і учасниками благодійних акцій. Багато з них роками здають компоненти крові для хворих жителів області і завжди готові прийти на допомогу тим, хто цього потребує. А ініціатори донорського руху Асоціації донорів-християн Микола та Ірина Совенки, які не лише самі є активними донорами, а й залучили до цього всіх своїх рідних, таким чином відзначили 30-річчя подружнього життя. Адже що може бути кращим виявом любові, ніж лежати поруч на донорських кріслах, рятуючи чиєсь життя?
В рамках спільного Великоднього проєкту Biopharma Plasma Суми та ТРЦ MOST, активісти донорського руху отримали приємні сюрпризи. А ще всі відвідувачі нашого центру у ці дні мають можливість сфотографуватись у яскравих весняних фотозонах. Долучайтеся!