Донація як свято. День вишиванки в Центрі служби крові.

17 Травня 2018

Головна Новини Загальні новини

Вдягти вишиванку та приєднатися до гарної компанії – нову традицію започаткували наші донори.

Християни  протестантських церков м. Суми відзначили свято Вознесіння Господнього, здаючи компоненти крові для порятунку хворих. Щоразу під час таких акцій до потужного донорського руху вірян долучаються нові учасники, які згодом стають кадровими донорами. Вони добре розуміють, наскільки потрібна донорська кров хворим дітям. Координатор донорського руху християн Вячеслав Ганнич вказав на те, що ця благодійна місія – лише частина їх активної допомоги найменшим членам нашого суспільства.
–  Сьогодні, коли ми здаємо компоненти крові, наш ляльковий театр поїхав у прифронтову зону з благодійною місією. Його актори будуть проводити безоплатні вистави для малечі, яка потерпає від війни в Мар’їнці, Красногорівці та інших населених пунктах. Ця поїздка стала можливою завдяки Сумському центру служби крові, який виділив кошти на дорогу.

Співробітники Видавництва СумДУ – директор Світлана Медіна, провідні фахівці Людмила Штихно, Наталія Мажура та Євгенія Каба – поєднали красиве вбрання з красивим вчинком.

Родина Карпенків:«Одягти вишиванку – це добре, але потрібно зробити ще щось важливе…».