ДОНОРСЬКИЙ ПРАПОР ПІДНІМЕТЬСЯ НА ТАРАСОВУ ГОРУ У КАНЕВІ

14 Серпня 2021

Головна Новини Важливі новини

Одним з найяскравіших цьогорічних проєктів Biopharma Plasma стане естафета мандрівників «Донорство – це незалежність!», присвячена 30-му Дню Незалежності України🇺🇦. Ідею, яку подала наш директор Наталія Володимирівна Трофименко, зараз втілюють всі плазмацентри Biopharma. Суть її в тому, що донори-мандрівники, які збираються найближчим часом відвідати особливо гарні, цікаві і незвичайні місця, беруть із собою прапор «Донорство – це незалежність!», встановлюють його у цьому місці і фотографують, а після подорожі повертають у донорський центр🩸, щоб він міг прикрасити ще чиюсь мандрівку. Перший прапор вже вирушив з Сум до найзагадковішого місця у світі – Тибету. А сьогодні ми урочисто вручили другий прапор наступним мандрівникам – цілій команді молодих сумських активістів на чолі з керівником обласної організації «Батьківщина молода» Ігорем Ганненком. Яка ж подорож чекає на цей прапор?
– Кожного року, починаючи з 2008, «Батьківщина молода» проводить велике таборування 🏕️у Каневі, на березі Канівського водосховища. Я беру участь у цьому таборуванні з 2014 року. Воно називається «Великі українці» і в ньому беруть участь активісти, молоді депутати, люди з активною громадською позицією з усієї україни, більше 500 чоловік! Проводяться різноманітні конкурси й спортивні змагання, на які кожна область виставляє свої команди – футбол, волейбол⛹️, байдарки, страйкбол, іноді бувають конкурси краси, фестивалі тощо. Але суть таборування – не лише в знайомстві молоді з різних регіонів і розвагах. Воно не випадково проводиться в місці, про яке знає кожен українець, поруч з могилою Тараса Шевченко, напередодні Дня Незалежності🇺🇦. Це – патріотичний захід, одним з головних моментів якого є підйом на Тарасову гору у день закриття табору.
Серед нашої молоді багато донорів, тож цього року ми з центром крові 🩸вирішили підняти донорський прапор на Тарасовій горі, у серці України! Адже як би не було цікаво мандрувати іншими країнами, а найважливішою для нас є ця земля, на якій ми народилися, і ця держава, яку ми будуємо ось уже 30 років.
Отже, прапор, який вирушає в мандрівку з сумською командою «Батьківщини молодої», на Тарасовій горі побачить молодь з різних куточків України. Але в нашому центрі є ще прапори для travel – естафети “Донорство – це незалежність!». Якщо ви їдете в подорож✈️⛵🚂 у якесь дуже-дуже цікаве і незвичайне місце – напишіть нам і станьте учасником цього яскравого донорського флешмобу!