ДОНОРСТВО – ТРАДИЦІЯ ЧУДОВОЇ КОМАНДИ ЗАВОДУ “ОЛІВІЯ”

15 Лютого 2020

Головна Новини Загальні новини

Ми вже неодноразово писали про те, що донорство у багатьох людей стає справжньою традицією. Хтось починає своє студентське життя із здачі крові, хтось регулярно приходить родиною. А є випадки, коли донорство стає традицією робочого колективу. Приклад – завод продовольчих товарів Олівія, співробітники якого вирішили відзначити своє професійне свято, День харчової промисловості, добрим вчинком, благодійною донорською акцією.

Вони дружно зібрались та прийшли здати компоненти крові для онкохворих діток. Нам стало цікаво дізнатись про їхні відчуття. Перше спілкування – з директором, Манжелей Юлією Русланівною, яка не просто підтримала, а особисто очолила донорський рух на підприємстві.

Вітаємо, Юліє Русланівно. Ви на донації вперше. Розкажіть будь-ласка про свої відчуття?

❗️Доброго дня. Самопочуття після донації чудове, настрій відмінний. Я розумію те, що ця справа наповнює мене позитивом та надає енергію. Радію, що таким чином можу робити добро, комусь допомогти.

Це ж прекрасно! Чи є бажання зробити донорство традицією вашої великої команди?

❗️Я впевнена, що даний спосіб благодійності стане невід’ємною частиною нашого життя. Ми дякуємо вам за таку можливість, за індивідуальний підхід та європейські умови.

Вирішили також дізнатись про значення донорства для колективу у керівника відділу кадрів – Антонової Богдани Василівни.

 Богдано Василівно, яке значення для вашого підприємства має донорство?

❗️Одразу відповісти на ваше питання складно, бо ми вперше беремо участь в таких акціях. Безумовно, це можливість допомогти людям. Сучасний ритм життя диктує свої правила. В більшості випадків, просто немає часу зупинитись і подумати про те, що крапля крові може врятувати життя. Ваш центр виконує важливу місію – звертає увагу небайдужих людей до теми донорства. Не залишилися осторонь і працівники нашого підприємства.

Знаєте, такі відповіді надихають. А що надихнуло прийти вашу команду до нас?

❗️Ідейним натхненником виступив наш директор – Манжелей Юлія. Ось так просто взяла і сказала: “Хлопці та дівчата, ми можемо допомогти онкохворим дітям? Для цього потрібно лише виділити трохи вільного часу і здати кров”. І ось ми тут.

У вас прекрасна команда! Приходьте до нас знову!

Ми вкотре переконались, що Сумщина – це край відповідальних та чуйних мешканців. Запрошуємо брати приклад з цієї команди і приходити до нас за першої ж можливості. Усі небайдужі і кому дозволяє здоров’я, приєднуйтесь до порятунку людських життів!❤️