«ДОНОРСТВО – ЦЕ ЛЮБОВ»: ПІДСУМКИ

05 Березня 2021

Головна Новини Важливі новини

Ось і настала та мить, якої з таким нетерпінням чекали тисячі донорів з усієї України! Сьогодні в семи плазмацентрах компанії Biopharma проходять розіграші сертифікатів на романтичну вечерю в ресторані та романтичних вікендів у Львові. Це – фінальний етап акції «Донорство – це любов», яку проводила Biopharma з 25 січня по 5 березня.  Головною умовою акції була спільна здача компонентів крові різностатевими парами. Кожна з цих пар отримувала миттєвий подарунок і заповняла анкету, яка брала участь в розіграші головних призів. Хто здав компоненти крові не один раз за час акції – той збільшив свої шанси на виграш.

Загалом в акції, мета якої – популяризація донорства в Україні, взяли участь понад 2000 пар. А це значить, що близько 2600 літрів плазми, із яких зроблять ліки, врятують чиїсь життя. І вдячні пацієнти також зможуть жити, творити і ЛЮБИТИ.

У Сумах за період акції плазмацентр відвідали майже 600 пар, із них 150 сумчан прийшли на донацію вперше. Їх анкети було поміщено у спеціальні скриньки: окремо – донори-новачки, які брали участь у розіграші вечері в ресторані «Здибанка», окремо – пари кадрових донорів, які змагалися з поїздку до Львова. Право наосліп вибрати одну з анкет у кожній скриньці ми довірили людині-легенді сумського донорства, першому Заслуженому донору України, який за своє життя здав понад 130 літрів (!) крові і ні разу не взяв за це ні копійки грошей, незважаючи на тяжкі життєві обставини – Олександру Анатолійовичу Ткачову. Розіграш проходив у холі СОЦСК під прицілом телекамер та при донорах, що у цей момент знаходилися у центрі.

І ось – довгоочікуваний момент! Вечерю в ресторані «Здибанка» на 1500 грн. отримує пара Сергій і Лариса. Романтичний вікенд у Львові, де зберуться сім пар переможців – Ігор та Поліна. Телефоном ми повідомили переможців про виграш – і викликали цілу бурю емоцій.

Тепер анкети, які не виграли, ми відправляємо у Черкаси. Там зберуться анкети з усіх плазмацентрів, відвідувачі яких брали участь в акції, і 11 березня ми дізнаємося імена головних переможців – пари, яка поїде у Єгипет! Дуже хочеться, щоб приз дістався саме сумчанам, жителям донорської столиці, які постійно, протягом років і навіть десятиліть рятують людські життя, не чекаючи нагород! Тож чекаємо, кому всміхнеться Фортуна!

Але в будь-якому разі ми розуміємо, що сенс акції був зовсім не в подарунках. Добра справа, зроблена разом, об’єднує і зміцнює любов та дружбу. Це і є найголовніший приз.

«Такі ініціативи є надзвичайно важливими. Це сприяє підвищенню культури донорства і залучення до донорства більшої кількості людей, особливо молоді. Наразі в Україні кількість донацій крові та її компонентів складає 12 на 1000 населення, а ВООЗ рекомендовано 40-50. Тому будь-які активності та інформаційна підтримка з популяризації донорства є вагомим внеском в розвиток та оздоровлення нації України», – зазначають у компанії Biopharma.

Розіграш став приводом для ще однієї радісної місії. Нещодавно Олександр Ткачов відсвяткував ювілей – 65 років (37 з них він здавав кров). Тож ми мали змогу привітати його з цим святом та вручити подарунок від компанії Biopharma.