ДОНОРСТВО – ЦЕ МІЖНАРОДНА МІСІЯ

16 Серпня 2021

Головна Новини Загальні новини

Продовжуємо розповідати про пригоди наших прапорів в рамках travel-естафети «Донорство – це незалежність!», присвяченої 30-річчю Незалежності України 🇺🇦. Нагадаємо, один прапор Biopharma Plasma Сумивже підкорює вершини Тянь-Шаню, другий вирушив до серця України – Тарасової гори в Каневі, і ось у добру путь відправляється третій, якому також призначена цікава місія. Ми вручили його координаторці Асоціації донорів-християн Ірині Совенко Irina Sovenko, яка збирається відвідати Італію. Ірина запропонувала оригінальну ідею для фото з прапором:
– Донорство 🩸 – це не проєкт одного міста. Це -міжнародна місія. У Тревізо (Італія), де я буду разом з донькою, є центр крові і ми з моєю тіткою Наталією Руднєвою, яка теж є нашим донором, хочемо побувати там і зробити фото, як символ міжнародної донорської місії. Бути донором крові можна незалежно від місця проживання, це – поклик душі ❤.
Тож бажаємо Ірині Совенко і нашому прапору гарної дороги – і нагадуємо, що ви теж можете долучитися до travel-естафети «Донорство – це незалежність!», якщо у ваших найближчих планах є мандрівка в незвичайне, цікаве і бажано важкодоступне місце (до бабусі в село не рахується 😉 ).