«ДОНОРСТВО – ЦЕ НАЙЛЕГШИЙ СПОСІБ БЛАГОДІЙНОСТІ»

27 Серпня 2021

Головна Новини Загальні новини

Серед працівників ПАТ «Сумихімпром» не просто багато донорів. Хіміки здають компоненти крові цілими родинами, утворюючи навіть донорські династії. І в ході акції «Незалежність у нас в крові» ми познайомилися саме з такою чудовою родиною.
30 серпня Антон і Світлана Ромась відзначатимуть 7 років подружнього життя. Обоє вони працюють на «Сумихімпромі»: Антон – начальник дільниці ремонтно-механічного цеху, Світлана – апаратниця виробництва сірчаної кислоти СКЦ №5. Ці роки об’єднали їх у справжню люблячу сім’ю, у якій так приємно робити все разом, у тому числі – і приходити на донації.
– Я почала здавати кров у 2018 році, – розповідає Світлана. – А рік тому запропонувала чоловіку сходити на донацію разом – і це стало нашою новою сімейною традицією. Я вважаю, що донорство – це найлегший спосіб благодійності – ти віддаєш частинку себе, щоб врятувати людину.
– У момент, коли Світлана запропонувала мені стати донором, я розхвилювався більше, ніж потім під час донації, – зізнається Антон. – А коли прийшов – побачив, що я не один такий, що компоненти крові здають багато людей – і треба просто зібратися, щоб насмілитися на першу донацію. А потім, коли все проходить благополучно, вже не маєш ніяких сумнівів, що це потрібно.