ДОНОРСТВО – ЦЕ ЗДОРОВ’Я!

21 Серпня 2021

Головна Новини Важливі новини

Суми – це донорська столиця, тож цього року СОЦСК виступає партнером багатьох загальноміських заходів, присвячених 30-річчю Незалежності України. Традиційно у першу чергу підтримуємо дитячі та спортивні свята, адже саме від здоров’я дітей і підлітків залежить майбутнє служби крові України і можливість реципієнтів надалі отримувати компоненти крові.

 

20 серпня за підтримки Biopharma Plasma Суми відбувся фізкультурно-оздоровчий спортивний фестиваль в рамках завершення сезону «Олімпійського літа» та з нагоди 30-ої річниці Незалежності України, організований  Сумським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, військово-спортивного клубу «ПАТРІОТ» та відділенням НОК України в Сумській області.

-Наша мета – зацікавити дітей і підлітків фізичною активністю, показати їм нові для них види спорту і таким чином стимулювати їх зацікавлення спортом в рамках програми Президента України «Здорова країна», – зазначив начальник управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації – Євген Походня.

З вітальними словами до учасників фестивалю звернулись народний депутат України  Анна Колісник, директор КЗ СОР Сумський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»  Олександр Гриценюк, голова відділення НОК України в Сумській області  Олена Петрова.

– Це дуже важливо: щоб люди, які бачать це все, залучали передусім своїх дітей до активного способу життя, – наголосив радник голови Сумської обласної ради  Микола Березін. – Адже коли починаються хвороби – їх потрібно лікувати, а коштів у населення на це немає. А спорт допомагає попередити багато хвороб.

  • Спортсмени – дуже гарні донори, адже вони слідкують за своїм харчуванням і ведуть здоровий спосіб життя, – зазначила координатор донорського руху СОЦСК Олена Геренко. – Чим більше дітей і молоді буде займатися спортом, тим здоровішою буде наша нація і тим вищими – наші досягнення! Зараз на Сумщині триває безстрокова акція «Перемога у нас у крові!», в якій беруть участь багато представників спортивної громадськості. В ході акції вони здають компоненти крові на користь онкохворих дітей.

Діти, яких ми бачимо тут – це теж донори, але донори інформаційні. Вони допомагають нам доносити інформацію про донорство крові до дорослих,  і це дуже важлива місія, тому ми їм щиро вдячні і завжди намагаємося підтримувати!

 

Директор КЗ СОР Сумський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» – Олександр Гриценюк вручив Олені Геренко Подяку за активну участь у фількультурно-оздоровчому спортивному фестивалі в рамках соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України».

Захід продовжився яскравими запальними виступами дитячих колективів, які демонстрували танцювально-спортивні руханки та хореографічні номери. Взяти в них участь могли всі бажаючі, адже фестиваль проходив у людному місці біля ТРЦ «Київ».  Зокрема, велике враження на глядачів справили виступи народного хореографічного колективу “Живчик” з керівниками Мар’яною Орловою та Алесею Анісімовою, танцювальної школи-студії сучасного танцю S&P (арт-менеджер студії Алла Мельник, керівник Людмила Крамінська), команди «Флешлайт» Сумського підрозділу Всеукраїнської федерації черлідингу груп підтримки спортивних команд під керівництвом президента Сумської обласної федерації черлідингу  Оксани Жук.  Також велике враження справили показові виступи з елементами рукопашного бою вихованців військово-спортивного клубу «ПАТРІОТ» під керівництвом Сергія Кормільця.

 

Затамувавши подих глядачі спостерігали майстер-клас з гирьового екстриму від Дениса Гончарова (абсолютний чемпіон та рекордсмен України, Європи та Світу з силових дисциплін), Нечепоренко Сергія (дворазовий переможець кубку світу, чемпіон України силових видів спорту, рекордсмен з гирьового екстриму) та Шило Олександра (віце-чемпіон Європи, рекордсмен з гирьового екстриму).

 

Всі юні учасники заходу отримали  солодкі сюрпризи, брендовані маски та тренувальні м’ячики від Сумського обласного центру служби крові.