Донорство як сімейна традиція!

15 Лютого 2020

Головна Новини Загальні новини

Родина Совенків вже понад 2 роки регулярно здають кров. Для них це не просто справа честі, а вже справжня сімейна традиція. СОЦСК для них стало рідним місцем у Сумах. Вони навіть мають власний банк крові.

От і сьогодні вирішили приєднатись до акції “Козацька кров – цілюща сила”.

“Ми просто хочемо бути корисними людям. Для нас це благодійність. Дуже приємно, коли люди вже знають, що через нас можна допомогти комусь або приєднатись до донорського руху. Працюємо з багатьма іншими кординаторами в Сумах. Якщо комусь терміново потрібна кров – одразу готові допомогти. СОЦСК нагадує СПА салон.” – каже Ірина Совенко, кординатор християнського донорського руху.

Згадали і про свою першу донацію:

“Спочатку було страшно, хвилювалась дуже. Десь перші 3 рази точно не могла звикнути, але думка про те, що я рятую чиєсь життя допомогла не зупинятись. Тож, сьогодні вже і не згадаю, яка це донація за рахунком. ” – ділиться з нами Яна Совенко.

” Мене привів сюди мій знайомий, розкав і показав все. Ніколи не боявся. Персонал чудовий. Радію, що разом зі своєю родиною ми творимо велику справу.” – говорить Ілля Совенко.

Дійсно, СОЦСК вже давно став місцем зустрічей і відпочинку. Це ж круто! Поєднувати корисне з приємним! Чекаємо і на вас!❤️