ДОНОРСТВО ЗАХИЩАЄ ІМУНІТЕТ

23 Березня 2020

Головна Новини Загальні новини

🔰 В час епідемії вірусних захворювань 🗣 важливо потурбуватися про свій імунітет, адже наша імунна система є захистом для всього організму. Тож сьогодні ми поговоримо про те, як покращити свою імунну систему, та чому донорство – найкращий спосіб бути здоровим.

🔰 Знайомтесь, це Наталія Юріївна Шинкаренко, наш лікар-терапевт. Наталя сама є донором, тож добре знає, як впливає донорство на організм.

 – Почнемо з того, що донорство захищає нашу імунну систему. Під час донацій організм оновлюється, а значить готовий прийняти на себе нові удари. Головне – пам’ятати про дієту та рекомендації, адже від їх дотримання напряму залежить не лише якість компонентів крові, а і самопочуття донора.

 – А як щодо серцево-судинних захворювань?
 – У донорів набагато менший ризик серцевих нападів та інсультів. Тому вони мають кращий баланс холестерину і нижчий його загальний рівень.

– Тепер трохи про красу. Кажуть, це непоганий спосіб зберегти молодість?
 – Дійсно, донорство як косметична процедура – дуже ефективний спосіб зберегти шкіру у хорошому стані. У нас навіть в косметичних центрах є така процедура – плазмаферез, і коштує вона немало. Але можна поєднати корисне з приємним: прийти на донацію і здаючи компоненти крові для хворих, одержати ту ж процедуру плазмаферезу у найбільш безпечних умовах, під контролем медичних працівників. Очищення крові в ході донації піде на користь як шкірі, так і всьому організму! Крім того, це непоганий спосіб схуднути! І головне – у нас це абсолютно безкоштовно для донорів, навпаки – вони можуть отримати грошову компенсацію за здані компоненти крові.

 Під час епідемії хворі, як ніколи, потребують вашої допомоги! Здавайте компоненти крові, оновлюйте свій організм і підвищуйте імунітет!