«ДОПОМАГАТИ ЛЮДЯМ – СПРАВА МОГО ЖИТТЯ»

08 Жовтня 2021

Головна Новини Загальні новини

Триває благодійна акція «Здай кров – врятуй захисника!», яку проводить КУ «Центр учасників бойових дій» Сумської міської ради до Дня захисників і захисниць України. Участь у ній беруть не лише сумчани – адже бажання привітати наших захисників і дати їм можливість у випадку необхідності отримати безкоштовно потрібні компоненти крові не обмежується ніякими географічними рамками. Тож вчора ми мали честь вітати десант з Великої Писарівки. Участь у акції взяла наша постійна благодійна донорка, вчителька Катерина Обідець та працівники хірургічного відділення КНП «Великописарівська лікарня».
– Я сам лікар, допомагати людям – це те, що я вибрав справою свого життя, тож дізнавшись про акцію від своєї знайомої, вирішив взяти в ній участь, – розповідає лікар-хірург Володимир Прокопенко. – Мої колеги мене підтримали. У мене і ще однієї працівниці донорський досвід був зі студентських років, недавно вона здавала кров і в СОЦСК. Інші здавали компоненти крові вперше.
Ми добре розуміємо важливість донорства, адже щороку ми неодноразово стикаємося з ситуаціями, коли пацієнту потрібне термінове переливання крові. 90% з них без цього померли б. Тому донорська кров має завжди бути в наявності.
Щиро дякуємо небайдужим донорам з Великої Писарівки. На згадку про донацію ми вручили їм невеликі приємні сюрпризи. Сподіваємося, що благодійну ініціативу КУ «Центр учасників бойових дій» підтримають і інші професійні колективи. Долучайтеся!