ДОПОМОГА ДІТЯМ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МІСЬКОЇ РАДИ

01 Червня 2021

Головна Новини Важливі новини

Суми недарма стали донорською столицею: свої донори тут є на кожному великому підприємстві, в кожній організації, починаючи з органів влади. І лише під час масових благодійних акцій можна зрозуміти, як багато у нашому місті чуйних і небайдужих людей, що відповідально ставляться не лише до своїх прямих обов’язків, а й до допомоги іншим. Ось і сьогодні, у Міжнародний день захисту дітей до нашого центру завітали керівники міста, представники структурних підрозділів та депутатського корпусу міської ради, які благодійно здавали компоненти крові для порятунку маленьких пацієнтів онкогематологічного відділення дитячої обласної клінічної лікарні. Адже саме при онкологічних захворюваннях діти часто потребують переливань крові, іноді за час лікування допомога донорів потрібна дитині десятки разів. І лише наявність якісних компонентів крові допомагає пережити виснажуючу хіміотерапію. Тому донори потрібні дітям завжди – і ми з великою вдячністю зустрічаємо всіх бажаючих долучитися до порятунку дитячих життів!

Сьогоднішній благодійний захід представники міської влади провели за ініціативи заступника міського голови Станіслава Полякова. Посадовець зазначив, що це не одноразова акція: кров планують здавати регулярно.

«У цей символічний день ми колективно хочемо зробити добру справу – допомогти тим, хто найбільше цього потребує. Серед нас ті, хто за власним бажанням, покликом серця та зі щирими помислами прагне врятувати людське життя своєю краплинкою крові. Хтось у цій справі новачок, а дехто пройшов вже півшляху до звання «Почесний донор України», – розповів посадовець.