Досвід СОЦСК впроваджується у Харкові

11 Вересня 2020

Головна Новини Загальні новини

СОЦСК привітав колег – з нагоди першої річниці створення – колектив сучасного донорського центру із забору, тестування та зберігання плазми крові Biopharma Plasma Харків, що створено у 2019 році.

Атмосфера, комфортні умови для реєстрації та донації, красиві меблі, новітнє устаткування та обладнання, висококваліфікований і уважний медичний персонал – все на найвищому рівні. Виробничі потужності дозволяють приймати понад 100 донорів на день.

За словами директора Харківського обласного центру заготівлі та перероблення плазми «Харків-Плазма» Галини Сіроштан таких результатів вдалось досягти не без участі колег з Сумського обласного центру служби крові.

«У Сумах унікальніший в своїй організаційній структурний заклад, – наголошує Галина Сіроштан. – Він один із перших в Україні почав працювати за принципом державно-приватного партнерства. Також СОЦСК єдиний в Україні сертифікований за системою GMP. У них досить розвинутий донорський рух. Волонтери, громадськість, влада і просто люди… Всі просочені ідеологією донорства».

За досить короткий проміжок часу Харківський обласний центр заготівлі та перероблення плазми «Харків-Плазма» вже теж встиг досягти чималих успіхів в організації роботи, залученню харків’ян до донорства та проведенню важливих акцій.

Biopharma Plasma Харків започаткували два важливі для суспільства благодійні безстрокові проєкти. Це #Червона_лінія_життя та #Донори_Дітям. Перший проєкт дозволив безкоштовно передати тяжкохворим пацієнтам 10 закладів охорони здоров’я ліки на основі плазми крові на 1 мільйон гривень. Його учасниками стали   майже дві тисячі безоплатних донорів. Другий допоміг зібрати майже 40 тис. грн на лікування двом онкохворим дітям.

Колектив харківського центру висловив вдячність СОЦСК за обмін досвідом і за постійну підтримку протягом всього періоду їх роботи.

 

Творити дива просто! Рятуймо разом!