«ДРУГ ПІЗНАЄТЬСЯ В БІДІ»

14 Червня 2021

Головна Новини Важливі новини

У базі даних Сумського обласного центру служби крові – понад 40 тисяч донорів, більшість з яких є постійними. Центр проводить благодійні акції і творчі заходи, співпрацює з великою кількістю організацій, надає благодійну допомогу, а його головне кредо – нікого не залишити в біді. Це своєрідний майданчик, де зустрічаються різні люди, об’єднані спільною місією, і цей майданчик грає важливу роль у житті міста. І в усіх цих рисах нашого центру є величезна заслуга його директорки Наталії Трофименко. Під її керівництвом заклад успішно долає нові і нові виклики.
– Недарма кажуть, що друг пізнається в біді, – зазначила Наталія Трофименко. – Коли почалася пандемія і транспортні обмеження, в кожній області кричали: немає донорів! Крім Сум. Ви діставалися до центру крові на таксі й попутках, підвозили одне одного, йшли пішки – але в нашій області не було ні одного випадку, щоб пацієнт залишився без допомоги.
Як правило, донори не знають, кого рятують. Але зараз з нами в залі є чоловік, який місяць лежав у ковідному відділенні в дуже тяжкому стані, кілька разів перебував у комі, його рідні звернулися до нас – чи можна якось дістати препарат, який «Біофарма» виробляє з донорської плазми? Вже через добу препарат був в Сумах, його надали безкоштовно. І ось – Віталій сьогодні з нами. Я запрошую його разом вручати нагороди нашим донорам!
Віталій Сасін дякував донорам із сльозами на очах. Наталія Володимирівна вручила нагороди донорам-рекордсменам, координаторам донорського руху, а також адміністратору нашого центру Ганні Нікітіній, яка уособлює всю нашу турботу про комфорт і гарний настрій донорів.