“Дякуємо за відкритість та професіоналізм!”

24 Жовтня 2020

Головна Новини Загальні новини

Вячеслав Ганніч – один з перших координаторів донорського руху у Сумах, засновник Асоціації донорів-християн 🩸. Це – людина, яка роками цілеспрямовано залучала до донорства своїх друзів, близьких, колег, знайомих та вірян сумських християнських церков. Завдяки Вячеславу ряди донорів поповнилися сотнями людей, які ведуть здоровий спосіб життя і здають компоненти крові на благодійній основі ❤.
Зараз Вячеслав розповсюджує свій досвід організації донорського руху 🩸 в інших регіонах України. Але буваючи у Сумах обов’язково планує донацію тут. І знаходить найкращі слова для того, щоб висловити вдячність нашому колективу і його директору Наталії Трофименко. Публікуємо ці слова тут.
“Шановна Наталіє Володимирівно!
«Асоціація донорів християн» висловлює щиру вдячність за розвиток донорського руху в Україні 🇺🇦 . Наша організація народилась у червні 2014 року, це були важкі пологи! Ми пам’ятаємо умови в яких починали служити людям: занедбане приміщення, відсутність комфорту та сервісу, а сам процес донацій з урахуванням медичного огляду розтягувався на два дні.
☝️На наших очах відбулась справжня метаморфоза донорського закладу – капітальний ремонт, уважні та приємні в спілкуванні працівники, розвиток маркетингової логістики. Ми тоді ще не здогадувались, що все це пов’язано з приходом нового керівника. В перший раз наша команда відчула вашу увагу, коли у великому потоці донорів 🩸 ви помітили людей, які роблять свою справу безкорисно і створили для них спрощені умови. Потім відбулось особисте знайомство, під час якого неможливо було не помітити вашу професійну комунікабельність.
Була організована чудова взаємодія у вигляді офіційної співпраці під час, якої ми рятували сотні життів нашого міста та області. Ми впевнені, що саме ваша увага до донорів зробила наше місто донорською столицею 🩸.🏆 Розуміння вами цінності систематичного донорства сприяло в тому числі створенню додаткових пільг для почесних донорів в нашому регіоні. Така додаткова мотивація збільшувала і чисельність нашої команди.
Маючи досвід розвитку донорства 🩸 в інших містах, де центри крові не мають інвестора, як в Сумах, і є комунальними або державними підприємствами, я можу сказати, що це не таке вже й задоволення. Центри крові та трансфузіологічні відділення лікарень працюють лише в робочі дні, протягом зовсім невеликого часу – наприклад, з 8 до 12. Аналіз крові на донацію плазми необхідно чекати не 30 секунд, як у СОЦСК, а годину, всього ж візит до центру крові розтягується до 4 годин, у той час, як в Сумах це можна зробити за годину-півтори. Та й ставлення до донорів у СОЦСК та інших областях дуже відрізняється. Наскільки потрібно хотіти стати донором, щоб здавати кров у таких умовах, які є в інших регіонах?
Наталіє Володимирівно!
Ми дякуємо вам за всебічну допомогу ❤ для здійснення місіонерської поїздки на схід нашої країни, під час якої діти прифронтової зони мали радість спостерігати за виставами нашого християнського лялькового театру «Веселка». Дякуємо за створені умови швидко реагувати на заклики про допомогу, за відкритість та професіоналізм!
Під час нових викликів, які пов’язані з реформою донорської системи у вигляді нового законодавства 🇺🇦 ми в черговий раз засвідчуємо вашу турботу про донорів. Ми відчули переживання за нас, вони є доказом вашою людяності, бо чудово розуміємо, що в питаннях безпеки крові та її якості новий Закон України покращує умови для роботи Сумського обласного центру служби крові. Але ви не забуваєте інтереси простих донорів ☝️. І ми вам за це, Наталіє Володимирівно, щиро дякуємо! Ми дуже цінуємо вашу підтримку! Хай благословить вас і вашу родину Всевишній!”