“Дитяча онкологія: проблеми та шляхи вирішення”

14 Лютого 2019

Головна Новини Загальні новини

Під такою назвою в Сумській обласній раді напередодні Міжнародного дня онкохворої дитини відбувся круглий стіл. Учасники обговорили всі аспекти лікування дітей з цим страшним діагнозом, проаналізували здобутки та пропозиції з удосконалення процесу.
Сумський обласний центр служби крові представляла головний лікар Світлана Кривцун, яка акцентувала увагу на високій якості компонентів крові і мінімізації ризиків зараження соціально небезпечними інфекціями під час трансфузій. “Ми все робимо для мешканців області і постійно вдосконалюємося”, – зазначила вона. Завідувач відділення гематології СОКДЛ Ліана Нікітенко з рук Світлани Іванівни отримала Сертифікат про передачу благодійної допомоги від компанії “Біофарма”.
Заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко зазначила, що наш Центр – “приклад відданої праці і соціального партнерства”, і нагородила грамотою Сумської облради Світлану Кривцун.
Учасники круглого столу вказали на те, що завдяки відповідальній позиції СОЦСК в Сумах склалася унікальна для України ситуація – батьки онкохворих дітей не переймаються питанням пошуку і обстеження донорів, їхні діти отримують найякісніші компоненти крові для переливання.
На жаль, у хвороби немає свят, вона перетворює життя людей на виснажливі будні. Саме тому співробітники нашого Центру завжди готові відгукнутися на заклик про допомогу.

Світлина від Сумський обласний центр служби крові.
Світлина від Сумський обласний центр служби крові.
Світлина від Сумський обласний центр служби крові.
Світлина від Сумський обласний центр служби крові.