Екскурсія до СОЦСК!

16 Лютого 2020

Головна Новини Загальні новини

Новий рік 🎄 відсвяткували 🎉 – час і працювати! Екскурсії до Сумського обласного центру служби крові 🏥 повертаються!

 Першопроходцями у 2020 році стали учні 8-9 класів Садівської ЗОШ. Вони пройшли шлях справжнього супергероя і навіть побачили нашу лабораторію! Діти 👧🧑 мали змогу познайомитись з роботою персоналу СОЦСК 👩‍⚕та на власні очі побачити, який шлях проходить донор у центрі крові. Деяким навіть зробили клінічний аналіз крові, щоб вони могли оцінити різницю між цією процедурою у СОЦСК і в звичайній поліклініці. Учні побачили, на якому обладнанні наші лаборанти за півхвилини роблять аналізи крові за 20-ма показниками і переконалися, що це зовсім не боляче. А надсучасне обладнання лабораторії викликало справжній захват!

 Про свої враження школярі розповідають:
– Я зрозумів, що хочу стати лікарем 👨‍⚕. Але одна умова – працювати у СОЦСК, бо тут дуже приємна атмосфера. Все таке нове і сучасне! Дуже захоплює! – говорить учень 8-А класу Іван Мелашенко.

– Хочу стати донором! Бо такі крісла гарні і комфортні, що і на курорт їхати не треба – можна релаксувати тут, – каже учениця 9-А класу, Аліна Біленко.

 В приємному шоці від побаченого і вчителі школи 👩‍🏫:
– Нам дуже сподобалась екскурсія. Все таке сучасне, інноваційне. Дуже приємно тут бути. Наступного разу прийдемо вже у ролі донорів! – говорить класний керівник 9-А Ірина Олександрівна Чуйко.

 Нам є що показати і про що розповісти! Тож чекаємо на вас!