Фотопроект «Жінки – координатори і лідери донорського руху»

19 Березня 2018

Головна Новини Важливі новини

Початок весни, яка б погода не була за вікном, – це час ніжності, любові, жіночності. Тому Сумський обласний центр служби крові протягом першого березневого тижня знайомив своїх підписників з жінками – лідерами та координаторами донорського руху – в ході спеціального фотопроекту. Сумська фотохудожниця Тетяна Попова створила 20 неповторних яскравих образів жінок, яких об’єднує неабияка внутрішня сила, здатність переконувати, чарівність, і головне – небайдужість до чужих проблем.
16 березня керівництво і представники колективу СОЦСК та учасниці фотопроекту зустрілися для підведення його підсумків, щоб познайомитися між собою, поділитися своїми ідеями і лідерськими секретами, обговорити подальший розвиток донорського руху. Після серйозних розмов барвиста жіноча компанія продовжила невимушене спілкування у затишній атмосфері кафе Vincenzo під звуки живої музики. І за смачними наїдками та напоями знову звучали слова теплих побажань на адресу жінок. Адже вітати чарівних сумчанок можна будь-якого дня – і зовсім не обов’язково обмежуватися певною датою. Наші жінки заслуговують найкращих слів і позитивних емоцій завжди! Бо ж саме вони найчастіше виступають рушійною силою важливих рішень і процесів. І донорство – не виняток.
– У будь-якій важливій справі не обходиться без жінки, її сили і відповідальності, розуму і енергії. І підтвердження цьому те, що тут зібралося так багато чарівних жінок, які не лише добре виконують свою роботу і дбають про свої сім’ї, а й знаходять час та сили опікуватися донорством, – привітала присутніх директор СОЦСК Наталія Трофименко. – Ми б не змогли успішно працювати і забезпечувати лікувальні заклади міста та області високоякісними препаратами крові на першу вимогу, якби не ви – наші донори та координатори донорського руху. У своїх колективах, серед своїх знайомих та друзів ви ведете дуже важливу роботу, заохочуючи всіх, хто сумнівається – власним прикладом, організовуючи доброчинні акції, надаючи людям потрібну інформацію. І вам глибоко вдячні за це не лише ми – а й ті, хто отримує донорську кров, кому вона рятує життя.

Світлина від Сумський обласний центр служби крові.