ФОТОЗОНА ДО ДНЯ ДОНОРА ГОТОВА!

07 Травня 2020

Головна Новини Загальні новини

Сьогодні ми вже остаточно встановили фотозону, яка символізує величну місію донорів – людей, перед якими ми всі в боргу 💖. Ніхто не знає, кому їх допомога знадобиться завтра – але можна не сумніватися, що вона буде життєво необхідна. Донори – це янголи-охоронці кожного з нас 😇😇😇, і від сьогодні це можна не лише уявити, а й побачити на власні очі. Кожен донор, що приходить до СОЦСК, може приміряти ці чудові янгольські крила – адже він заслуговує їх, як ніхто інший!

Першим, хто зміг сфотографуватися в цьому неординарному образі, став координатор донорського руху, волонтер і донор, студент СУмГУ Давид Гвініашвілі. Він саме зайшов до центру крові, щоб отримати приз 🎁 за перемогу 🏆 в конкурсі «Весняний карантейбл» – і можливість першим сфотографуватися у новій святковій фотозоні стала чудовим доповненням до подарунку.

💝 Не упустіть можливість зробити таке фото, без слів розповісти про свій донорський подвиг і нагадати про наближення Дня Донора! Фотозона чекає всіх донорів на першому поверсі СОЦСК!