ГАРНА ІДЕЯ ВІДСВЯТКУВАТИ РІЧНИЦЮ ОРГАНІЗАЦІЇ – ПРИЙТИ В СОЦСК!

15 Лютого 2020

Головна Новини Загальні новини

Як сьогодні вчинили наші дівчата зі Спільнота ділових жінок.

“Бачу ціль – не бачу перешкод”,- цей вислів точно про них. Організація яка поєднала мудрих, креативних, цілеспрямованих, красивих жінок, що не бояться втілювати свої мрії в життя. 💪🏻

30 листопада вони святкуватимуть свою річницю. Їм лише 1 рік, а проектів вже реалізовано немало. Відсвяткувати вирішили разом з центром служби крові. Здали плазму для онкохворих діток.

Детальніше про це розповіла координатор Лариса Иванкова:

❗️❗️“Наша мета – створити простір і можливості для дівчат, які мріють ні в чому собі не відмовляти. Ми вчимося не просто заробляти гроші, а збільшувати свої прибутки, реалізовувати мрії та насолоджуватись життям. На мою думку, одним із важливих аспектів успіху є благодійність. Саме тому ми сьогодні тут. Вирішили таким неординарним способом відсвяткувати свою річницю – допомогти діткам. Це так приємно – ділитись частинкою себе!”.

Не так давно до спільноти приєдналась і координатор донорського руху ГО “Асоціації донорів християн” – Ирина Совенко (Irina Sovenko):

❗️❗️“Я знайшла в них щось рідне. Вони підтримують одна одну, допомагають людям, опановують нові навички, творять добро. Мені приємно знаходитись поруч з людьми, які мотивують. І те, що я сьогодні тут разом з ними – гріє душу. Так добре бути разом!”.

То ось він рецепт вдалого свята: запрошуємо друзів і приходимо в СОЦСК. Подарувати шанс на життя – найкраща ідея!❤️