Голос крові: ми – українці!

15 Лютого 2020

Головна Новини Загальні новини

Сьогодні в Сумах відбувся форум позашкільної освіти. Говорили не тільки про проблеми, але й про спільні проекти. Деякі на стадії підготовки, а один вже успішно реалізований!👍🏻

Понад два роки СОЦСК з обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю активно веде проект «Голос крові: Ми – українці!», мета якого – залучення учнівської молоді до активних форм волонтерсько-благодійної роботи та популяризації донорства. Ми працюємо на майбутнє та виховуємо донорів ще зі шкільних років.

Представити результати плідної праці приїхали наші волонтери з Великописарівської школи. Розказали про створені відеоролики, про творчі конкурси та невеличкі подарунки донорам, що зроблені власноруч. 😍

Всі присутні були у захваті від енергії юних талантів та уважно спостерігали за екраном. Директор департаменту освіти та науки Сумської ОДА Гробова Вікторія Павлівна зазначила:

❗️❗️“Такі проекти без сумніву необхідні, щоб виховати відповідальних, чуйних та чесних громадян, ми повинні працювати з ними ще у школах. Тільки якщо ми приділимо максимум уваги – тоді виростимо достойне покоління!”.

Гучні оплески та посмішки учасників форуму дали зрозуміти – нам варто продовжувати роботу з учнями!😊

СОЦСК запрошує всіх сумчан приєднуватись до великої та дружньої родини донорів! ❤️