«ХОЧЕТЬСЯ, ЩОБ ТАКИХ ЦЕНТРІВ БУЛО БІЛЬШЕ…»

06 Серпня 2020

Головна Новини Загальні новини

Грандіозне відкриття Черкаського обласного центру служби крові після реконструкції стало знаковою подією не лише для області, а і для всієї України. І особливо – для Сум, адже тут застосовувався сумський досвід, яким щедро ділилися наші працівники. Тепер наш центр – вже не єдиний в Україні, що відповідає європейським стандартам і має сучасне обладнання.

Звичайно, під час відкриття ЧОЦСК не раз згадували про наше місто, Сумський центр крові, унікальну співпрацю місцевої влади з СОЦСК та найкращих у світі сумських донорів (у черкащан розвиток донорського руху до таких масштабів ще попереду). І особливий гість свята – Олег Винник, який спробував себе в якості донора і відтепер має «своє» крісло у Черкаському центрі, – просто не міг не передати привіт Сумам. Відтепер його автограф розміщено в СОЦСК– сподіваємося, і сам Олег обов’язково здасть компоненти крові і в нашому центрі (а якщо ця публікація набере багато лайків та репостів, то й дасть концерт на площі Незалежності  ).

Окрім автографа сумська делегація привезла зі свята найкращі враження:
– Там дуже гарно, сучасно, все нове – навіть трішки позаздрила цій красі, захотілося оновлення і у нас, – розповідає фельдшер-лаборант СОЦСК Аліна Назаренко. – Протягом реконструкції центр продовжував працювати, як це робилося і в Сумах. Тому в день відкриття він теж до певної години приймав донорів.
Дуже гарно, що в Україні з’являються такі центри, це справді важлива подія в житті держави. Хотілося б, щоб їх було багато – і люди в усіх містах могли здавати кров так же комфортно і безпечно, як у Сумах і Черкасах.