ХТО, ЯК НЕ ВОНИ, ЗАСЛУГОВУЄ НАЙВИЩИХ НАГОРОД?

15 Червня 2021

Головна Новини Загальні новини

Сумщина може пишатися своїми донорами, адже вони всі – чуйні люди, небайдужі до чужого горя. Але і серед них є особливі легенди донорського руху, які в буквальному сенсі присвятили донорству все своє життя.

Це – перший заслужений донор України Олександр Ткачов, який за 32 роки регулярних донацій здав 130 літрів крові. Це Почесні донори Раїса Волжина і Валентина Сіпко-Покуленко, які не лише впродовж багатьох років здавали кров, а й десятиліттями були організаторами донорських днів, піклувалися про донорів на всіх рівнях, відстоюючи їхні пільги та заохочення. Тим, що сьогодні місто Суми є єдиним містом в Україні, де діють місцеві пільги для донорів, ми завдячуємо саме цим чудовим активним і енергійним жінкам, які не шкодують сил і часу для загального блага.

Ці донори отримали багато нагород. Але головною залишається все ж проста людська вдячність за врятовані життя і за все, що вони зробили для розвитку донорського руху. І звичайно, день донора неможливо уявити без їх присутності.

Дуже приємно, що з кожним роком збільшується кількість наших партнерів – компаній і особистостей, які виявляють бажання долучитися до святкових активностей та підтримати донорів приємними сюрпризами. Тож ТРЦ MOST і «Сумська паляниця» підготували особливі подарунки для легендарних донорів. Окрім того, спеціальний подарунок від народного депутата Ігоря Молотка Олександру Ткачову вручили депутати обласної ради Тетяна Сизон та Вадим Ващенко.